Toner i Tusze

Wybierz najlepszą jakość i niezawodność!

Duston to przede wszystkim dystrybutor tonerów i tuszy do drukarek. Znajdziesz u nas materiały eksploatacyjne do wszystkich urządzeń dostępnych na polskim rynku. Oferujemy Ci tonery oryginalne, jak również wysokiej jakości materiały alternatywne.

Gwarantujemy

 • Bezpłatna wysyłka

 • Dostawa w ciągu 24h

 • Obniżenie kosztów eksploatacji do 60%

Testuj tonery Duston w swojej firmie i zdecyduj sam czy za nie zapłacisz!

Nie wierzysz, że nasze tonery i tusze są równie dobre jak ich markowe odpowiedniki? Chcesz ciąć koszty eksploatacji drukarek, nie rezygnując z wysokiej jakości wydruku? Przetestuj tonery marki Duston w swojej firmie.

Tonery i tusze Duston są o ponad połowę tańsze niż materiały znanych producentów. Tysiące klientów już przekonały się o ich wysokiej jakości. Dziś także Ty możesz wypróbować nasze materiały.

Weź udział w Wielkim Teście Duston!

Jak wziąć udział w Teście?
1) Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli handlowych.
2) W ciągu 3 dni materiały Duston pojawią się w Twojej firmie.
3) Masz 20 dni na testowanie tonerów bez żadnych zobowiązań.
4) Jeśli będziesz zadowolony z naszych produktów, możesz je kupić. W przeciwnym wypadku – przyjmiemy je z powrotem.

W czasie trwania Testu obejmujemy gwarancją Twoją drukarkę.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub telefonicznie a wycenimy taką ilość tonerów jaką potrzebujesz. Z każdym dodatkowym tonerem cena za sztukę jest niższa!

Formularz zamówieńWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., ul. Makuszyńskiego 22a, 31-752 Kraków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., ul. Makuszyńskiego 22a, 31-752 Kraków.

 • 512 398 878

 • biuro@duston.pl

 • Jakość

  Kupując nasze produkty do drukarek, otrzymujesz na nie dożywotnią gwarancję jakości, obowiązującą do wyczerpania środka barwiącego. Przez cały okres eksploatacji produktów dajemy Ci gwarancję wydajności i jakości wydruku takiej, jak w tonerach oryginalnych (zgodnej z parametrami tonerów O.E.M. – Original Equipment Manufacturer). Stosujemy zaawansowaną technologię produkcji, która skutkuje wysoką trwałością oraz niezawodnością.

 • Bezpieczeństwo

  Zgodnie z przepisami prawa stosowanie materiałów eksploatacyjnych marek innych niż producenta nie narusza warunków gwarancji na to urządzenie.